ZÁŘÍ

STARTUJEME...

Prázdniny nám utekly jako voda a my jsme se hned od září pustili do práce. Začali jsme hravou formou opakovat a upevňovat vše, co jsme se v loňském roce naučili. Některé poznatky se nám vybavily ihned, u některých jsme si museli trochu zavzpomínat. Foto - fotogalerie třídy.

ČTENÍ NÁS BAVÍ

V letošním roce jsme si hodiny čtení začali zpestřovat čtením komiksů. Příběhy Čtyřlístku, Káti a Škubánka, Barbánka... se nám moc líbí. Uvelebíme se a jdeme na to. Také rádi čteme ukázky z pohádek, které máme v čítankách. Tak snad nám tato záliba dlouho vydrží. Foto - fotogalerie třídy.

MATEMATIKA 3. ROČNÍK

V matematice jsme také opakovali. V geometrii to byly tělesa a útvary. Šli jsme na to praktickou formou. Z barevného papíru vystříhali útvary a pak jsme se dali do tvoření. Foto - fotogalerie třídy.

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ I.

Každou středu odpoledne se scházíme a hrajeme si. Máme k dispozici řadu deskových her. Někoho baví strategické, jiného třeba logické, poziční nebo postřehové hry. Důležité je, že každý se baví. A to je to nejdůležitější. Foto - fotogalerie třídy.

PLAVÁNÍ 

I v letošním roce nás čeká plavecký výcvik. S výukou jsme začali hned od září. Máme za sebou již tři hodiny a jak je na fotkách vidět, všichni jsme velcí vodomilové.
Foto - fotogalerie třídy. 

...