LEDEN

PRACUJEME, UČÍME SE

   Po vánočních prázdninách jsme si oprášili staré učivo a pustili se do všeho nového. Ve výuce jsme začali více zařazovat práci s digitální technologií, což nás velmi baví a práce nám jde od ruky. Stále se snažíme hravou a zábavnou formou vše pořádně upevnit. Foto - fotogalerie třídy.

HYGIENA POTRAVIN                                          PROJEKT NESTLÉ PRO ZDRAVÍ DĚTÍ   

  Ve středu nás navštívila slečna z firmy Nestlé. Tato společnost si pro naši školu připravila celodenní projekt na téma:,,Nestlé Pro Zdraví Dětí". Každy ročník absolvoval jednu projektovou hodinu. My jsme se blíže seznámili s tématem ,,HYGIENA POTRAVIN". Získali jsme nové a poučné informace o tom, jak se máme správně chovat k potravinám, jak je skladovat, dobře zpracovávat a mnohé další. Děkujeme za krásný projekt. Několik fotografií - fotogalerie třídy.      

BRUSLENÍ     28. 1. 

    V pondělí 28. 1. jsme s chutí a radostí využili druhou nabídku bruslení na veřejném kluzišti. Někteří z nás učinili velké pokroky v technice a stylu. Za super atmosféru si pochvalu zaslouží všichni. Foto - fotogalerie třídy.

VYSVĚDČENÍ    31. 1. 2019

    To, na co jsme čekali půl roku, se konečně stalo a my jsme si ve čtvrtek rozdali pololetní vysvědčení. Někdo byl zprvu trochu nervózní, ale protože jsme opravdu velmi pracovití a šikovní, nebyl nikdo ze svých výsledků zklamaný a smutný. Tak snad nám to vydrží co nejdéle.