DUBEN

BAREVNÝ TÝDEN, VELIKONOCE ONLINE

    Letošní svátky jara připadly na konec března a začátek dubna. Ač stále nemůžeme být spolu, rozhodli jsme se Velikonoce oslavit. Celý týden jsme prožívali v barvách - BAREVNÝ TÝDEN. Pondělí bylo modré, úterý žluté, středa červená a na čtvrtek připadla zelená. Cílem bylo, mít na sobě co nejvíce kusů oblečení dané barvy. Někteří si dokonce měnili i barvu svých vlásků. Všichni jsme si to užívali. Bylo to pro nás pěkné zpestření naší distanční výuky. Ve čtvrtek jsme si společně povídali o velikonočních tradicích, zvycích apod. Také jsme si ukázali, jaké úžasné výrobky, obrázky, dekorace jsme doma vytvořili. Foto naleznete v naší fotogalerii. Všem dětem i rodičům patří veliká pochvala za super aktivní účast. 

STÁLE JSME DOMA... ALE

 Dnes již víme, že se brzy všichni uvidíme. (HURÁÁÁÁÁ). Návrat do školy je kousíček před námi. Moc se těšíme na společné setkání ve třídě. Na našich on-line hodinách si stále užíváme dost legrace a zábavy. V hodinách plníme zajímavé, někdy až netradiční úkoly. Jako např. dnes, kdy jsme zkoušeli chůzi s knihami na hlavě. U někoho vydržely knihy nad zemí jen chvilku, někdo je tam měl asi přilepené... :)

NÁVRAT DO ŠKOLY  19. - 23. 4.

  Na pondělí jsme se moc těšili. Nemohli jsme se dočkat, až se zase uvidíme. Jediné čeho jsme se báli, byly testy. Zjistili jsme, že se to dá zvládnout a tak nám nic nestálo v cestě být spolu. Začali jsme oblíbeným kruhem, ve kterém jsme si povídali o našich víkendových aktivitách, ale také jsme si sdělovali naše pocity z distanční výuky. Prohlídli jsme si všechny obrázky, které jsme na toto téma vytvořili.

  Celý první společný týden se nesl v duchu her, zábavných aktivit, úkolů. Hodně jsme trénovali, ale pustili se také do nového učiva. Například v prvouce byla naším týdenním projektem hospodářská zvířata. Hodně jsme oprášili geometrii, protože se distančně nedělá snadno.

  V závěru týdne nám bylo moc líto, že se zase celý týden neuvidíme. Bohužel to nezměníme, tak si zpříjemníme naše distanční vzdělávání. 

Foto - fotogalerie.