DUBEN

NIČEHO SE NEBOJÍME, VŠECHNY VÝZVY VYPLNÍME   I.

Než nám začaly velikonoční prázdniny, získali jsme první víčko od džusíku s výzvou (úkolem). Ihned jsme se rozhodli, že se pokusíme výzvu splnit a proto na některé z nás byl v úterý ,,zajímavý" pohled. Naší první výzvou byl úkol - Přijď do školy v pyžamu. Jak vidíte na fotce, každý tolik odvahy neměl. O to větší potlesk sklidily slečny, které se nestyděly a úkol vyplnily. Toto odstartovalo naše společné zdolávání netradičních úkolů. Např. Udělej hromadné selfie. Udělej hvězdu... Fotografie - fotogalerie II. 

ANGLICKÝ JAZYK   II. a IV. ročník

V hodinách anglického jazyka se snažíme hodně mluvit a vše nové si hravou formou upevňovat. Mladší školáci si momentálně hrají se zvířátky a čtvrťandy si  stolní hrou opakovaly látku ,, Můj volný čas". Několik fotografií naleznete ve fotogalerii třídy II. 

PŘÍRODA II. a IV. ročník

V hodinách prvouky a přírodovědy jsme nejprve dokončili práci s rostlinami a poté se otevřela nová kapitola ,,HOSPODÁŘSKÁ ZVÍŘATA". Pracovali jsme ve dvojicích, třídili kartičky, skládali zvířecí rodinky, určovali užitek daných zvířat, rozdělovali na býložravce, všežravce apod. Několik fotografií naleznete ve fotogalerii třídy II.

NIČEHO SE NEBOJÍME, VŠECHNY VÝZVY VYPLNÍME II.

Úkolů se opravdu nebojíme, a proto úspěšně pokračujeme ve zdolávání dalších výzev. Ve fotogalerii naleznete malou ochutnávku z našeho snažení. Mám velkou radost, že děti se chovají jako správná parta a většinu úkolů plní úplně všichni. Zde je několik příkladů: Obleč si vše naruby. Tahej za sebou celý den auto na provázku. Zaskákej si panáka. Vyceň zuby. Jdi se projít. Připrav snídani...

SLAVÍME      NAROZENINY, SVÁTEK

V sobotu oslavila narozeniny Darinka a ve středu své jmeniny slavil Mareček. Spojili jsme obě oslavy v jeden den. Popřáli jsme jim hodně štěstí, zdraví a lásky. Odměnou nám byly úžasné dortíky a bonboniéra. Za vše moc děkujeme.