ČERVEN

TĚLESNÁ VÝCHOVA 3. ROČNÍK  4. 6. 2019

  Díky letnímu počasí můžeme sportovat venku. V úterý se třeťáci v rámci hodin tělesné výchovy vydali na blízké hřiště. Vyzkoušeli všechny atrakce a vše si pořádně užili. Foto - fotogalerie třídy. 

TĚLESNÁ VÝCHOVA 5. ROČNÍK 5. 6. 2019

 Starší žáci si tělesnou výchovu užili na blízkém aquadromu. Všem posílám pochvalu za super chování a velké díky rodičům za operativní spolupráci. Foto - fotogalerie třídy. 

ŠKOLA V PŘÍRODĚ OPÁRNO  17. - 21. 6. 

   V pondělí ráno jsme nasedli do autobusu, který nás zavezl do překrásného prostředí Opárenského údolí, ve kterém jsme strávili báječný týden. Hlavní hrou celé školy v přírodě se letos stala honba za pokladem, který každé ze tří družstev (modří, zelení, fialoví) toužilo najít. Každý den se děti snažily získat kus mapy, ze kterého nakonec poskládaly mapu celou a na ní našly tajemné místo - úkryt pokladu. Hledání bylo úspěšné a z nálezu se radoval každý. Od pondělí do čtvrtka byl pro všechny připraven zábavný večerní program. V pondělí se opékalo, v úterý proběhla noční bojovka, ve středu diskotéka a ve čtvrtek to byla zasloužená odměna ve formě volného programu po náročném celodenním výletu, který i ti nejmenší zvládli na výbornou. V nohách v tento den měly děti 22 km. I denní program byl plný soutěží, vycházek, her apod. V pátek ráno se vše zabalilo. Po obědě jsme se rozloučili s kempem a vydali se na cestu domů. Všechny děti musím moc pochválit. Myslím, že školu v přírodě jsme si pořádně užili, prožili jsme spoustu nových zážitků a těšíme se na příští výjezd. Foto - fotogalerie školy. 

IQ LANDIA  MĚSTSKÁ KNIHOVNA MOST 25. 6. 

  V úterý jsme zavítali do Městské knihovny v Mostě, kde byla instalována ukázka z IQ Landie Liberec. Během hodinové prohlídky měli děti možnost vyzkoušet a otestovat řadu interaktivních exponátů. Zajímavou formou se tak všichni seznámili se světem vědy a techniky. Návštěva se všem moc líbila. Foto - fotogalerie třídy. 

JUNGLE ARENA   27. 6. 2019

  Ve čtvrtek nás čekal předposlední školní den a hlavně návštěva místního zábavného parku JUNGLE ARENY. Tropické teploty naštěstí v tento den trochu opadly a tak se všichni uvnitř doslova vyřádili. Jak je patrné i na fotkách, stálo to opravdu za to. Foto - fotogalerie třídy.