ČERVEN

DEN DĚTÍ   1. 6. 2018

  Letošní dětský den jsme strávili na mosteckém minigolfu. Děti se rozdělily do týmů a vyrazily na hřiště, kde na ně čekalo devatenáct jamek. Během dopoledne se ukázalo, že jsme všichni správný tým, protože všichni se vzájemně podporovali a pomáhali si. Kdo zdolal hřiště dříve, navštívil i malé dětské hřiště na aquadromu. Myslím, že si děti svůj svátek dost užily.

  V pondělí ještě následovalo vyhodnocení a předání drobných odměn těm nejúžasnějším minigolfistům. Fotografie - fotogalerie školy. 

HUDEBNÍ VÝCHOVA  1. a 2. ročník  4. 6. 2018

  Pro tento týden jsem si pro děti připravila puzzle hudebních nástrojů. Úkol byl jasný - ve dvojici poskládat a pojmenovat co nejvíce hudebních nástrojů. Při práci jsme si zazpívali i spoustu písniček, které jsme se společně v tomto roce naučili.  Některé páry byly opravdu velmi šikovné a dokázaly složit i pět puzzlí. Na závěr si každý odnesl malou sladkou odměnu za práci. Šikulové byli opravdu všichni. Foto - fotogalerie II. třída. 

LETNÍ OSVĚŽENÍ 

V polovině června nás zaskočily opravdu tropické dny. Děkujeme maminkám, že na nás myslely a poslaly nám skvělé letní osvěžení v podobě nanuků a melounu. 

ZÁVĚREČNÉ OPAKOVÁNÍ

S blížícím se koncem školního roku na nás v tomto týdnu čekalo závěrečné opakování z většiny předmětů. Pustili jsme se do práce s chutí a s úsměvem. Foto - fotogalerie II. třída.

NAROZENINY 15. 6. 2018

 V sobotu 16. 6. oslaví své narozeniny naše malá Verunka. V pátek nám přinesla do školy sladké pohoštění a kofolu na přípitek. Všichni jsme jí popřáli všechno nejlepší a oslavu si užili. Moc děkujeme za výborné občerstvení. Foto - fotogalerie II. třídy.

ŠKOLA V PŘÍRODĚ  16. - 23. 6. 2018