ČERVEN

DEN DĚTÍ, BRANNÝ DEN 2. 6. 2017

Na páteční dopoledne jsme pro děti k jejich svátku připravili spoustu zábavy. Nejprve jsme se hravou a poutavou formou dozvěděli mnoho informací o armádě, mimořádných událostech apod. Za tuto besedu moc děkuji panu Jiřímu Jakubkovi /člen aktivních záloh/ a jeho tatínkovi. Bylo to opravdu úžasné, poučné a dětem se vše líbilo. V druhé polovině bylo pro děti připraveno několik stanovišť, na kterých si malí školáci otestovali svoji obratnost, mrštnost, přesnost... Na závěr jsme si společně zahráli dvě hry a vydali se na oběd. Po obědě se rozdělovaly odměny. Za nákup odměn velmi děkujeme paní Lasslopové. Doufám, že se dětem jejich oslava líbila. Fotografie naleznete ve fotogalerii třídy i školy. 

PRACOVNÍ ČINNOSTI  3. a 4. ročník

V pondělí 12. 6. nám čtvrťáci připravili chutnou svačinku v podobě studených toastíků a třeťandy pracovaly na svém portfoliu. K toastům děti připravily i zeleninový a ovocný talíř. Obě skupinky si zaslouží pochvalu za dobře odvedenou práci. Na talířích nezbyl ani drobeček. Více fotografií nalezneznete ve fotogalerii třídy i školy. 

PRVOUKA - POVOLÁNÍ

S prvňáčky jsme si v prvouce povídali o povolání. Pantomimou jsme předvedli některá z nich, seznámili jsme se i s méně známými a poté jsme ve dvojicích vše upevňovali a trénovali. Fotografie naleznete ve fotogalerii třídy.

NAROZENINY    16. 6. 2017

V pátek oslavila své sedmé narozeniny naše nejmenší Verunka. Popřáli jsme jí všechno nejlepší, a protože nám přichystala pohoštění, pustili jsme se do pořádné oslavy. Moc za vše děkujeme. Více fotografií naleznete na stránkách třídy - fotogalerie.


VÝLET - LESOPARK CHOMUTOV  26. 6. 2017

V pondělí ráno jsme se sešli na nádraží a vydali se vlakem do nedalekého Chomutova na návštěvu Lesoparku. Moc jsme se těšili na zvířátka i na lanové centrum, které se v Lesoparku nachází. Užili jsme si obojího. Zvířátek jsme viděli spoustu a k tomu jsme přidali i zdravý pohyb na čerstvém vzduchu. Pro některé z nás byla největším zážitkem cesta vlakem, jiným se líbili draví ptáci, a někdo byl nadšen z lanového centra. Zkrátka - každý si přišel na své. Děti moc chválím a doufám, že se výlet líbil opravdu všem. Více fotografií naleznete ve fotogaleriích třídy i školy.  

VYSVĚDČENÍ    30. 6. 2017

Deset měsíců uběhlo velmi rychle a dnes nastal ten den D, kdy jsme si rozdali vysvědčení a rozjeli se na prázdniny. Všichni si za svoji roční práci zaslouží obrovskou pochvalu a odměnu v podobě dvou měsíců prázdnin, které si děti i dospěláci určitě pořádně užijí. Těším se na viděnou v září.