BŘEZEN

OPĚT DOMA

V pondělí (1. 3.) jsme opět usedli za tablety, počítače, telefony a učíme se společně distančním způsobem. My se ale od učení odradit nedáme a vše skvěle zvládneme. Již jsme si našli i v tomto něco pozitivního - doma nemusíme mít roušky. 

Máme za sebou první týden distanční výuky. Zatím nám jde vše velmi dobře. V českém jazyce jsme v on - line hodinách otevřeli novou kapitolu - párové souhlásky, v prvouce si trénujeme vše podstatné o rodině a v matematice počítáme a počítáme. 

JEDEME  DÁL

   Březen pomalu končí a my jsme stále doma. Ačkoliv nás to příliš netěší, nepropadáme depresi. Hodiny online výuky se snažíme každý den zpestřit a obohatit něčím zábavným a ,,akčním". Někdy si užijeme hodně legrace a zábavy. Zvláště jsme si oblíbili společná setkání, kdy si povídáme vtipy, hádanky, zpíváme písničky a představujeme naše zvířecí miláčky. Ve výuce matematiky začínáme násobit, tak nám držte palce, ať nám to jde na výbornou. V českém jazyce dokončujeme párové souhlásky a v prvouce si povídáme o právě začínajícím jaru.